SEPETİM ( 0 )
Erkek Çocuk Kız Çocuk Unisex Okul Ayakkabısı Hakkımızda Minik Adımlar Mağazalarımız İletişim
Kız Banner
Hakkımızda
 
Picco Ayakkabı San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında İstanbul da kurulmuştur. 

Faaliyet alanı ithal ve yerli çocuk ayakkabı ve aksesuarı markalarının toptan ve perakende ticaretidir. Picco Ayakkabı (Minipicco) markası ile ilk çocuk ayakkabı perakende satış mağazasını 2012 yılında Ece Türkiye Eskişehir Espark alışveriş merkezine açmıştır.

Picco Ayakkabı san ve tic ltd şti 2015 yılında , ülkemizin en köklü çocuk ayakkabı imalatı yapan firmalarından Özdoku Ayakkabı İnş Müh Tur San ve Tic Ltd Şti ile ortak  olmuştur, Özdoku Ayakkabı 1960 yılında 300 metrekare kapalı alanda kurulmuş olup , 0-10 yaş çocukların tüm ihtiyaçlarına yönelik yüksek kalite standartlarında doğal deri ve ortopedik destekli ayakkabı üretmektedir.
Picco Ayakkabı ve Özdoku ayakkabı ortaklığı bugün 3200 metrekare kapalı alanda günde ortalama 1770 çift çocuk ayakkabısı imalatı ile sektörün öncü kuruluşu konumundadır. Minipicco 0-10 yaş çocukların tüm ihtiyaçlarına yönelik yüksek kalite standartlarında doğal deri ve ortopedik destekli ayakkabı üreten bir ayakkabı firmasıdır.


Çocukların sağlığı ve gelişimi için minipicco markamız ile doğal deri ve ortopedik destekli ürünleri üstün teknoloji ve işçilikle imalatını yaparak mağazalarımız da değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Kurumsal

Mağazalarımız
Ayak Ölçer
Müşteri Hizmetleri

Satış Sözleşmesi
Teslimat Ve İade
Gizlilik Bildirimi
Üyelik Sözleşmesi
Kullanıcı İşlemleri

Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
Bizi Takip Edin

Facebook Facebook
Twitter Twitter
Instagram Instagram
E-Bülten

     
KORGÜN

Pikare 2018