0
KATEGORİ

RENK
BEDENKullanıcı Kayıt

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

ÜRÜNÜN MARKASI: MİNİPİCCO

ÖZEL TASARIM TROP AKSESUARLI ORTOBEDİK DESTEKLİ ÇO

ÜRÜN KODU : 18Y4A5039
t 94,90
t 119,90
%21 indirim
ÜRÜN AÇIKLAMA
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
*HAVA ALAN ÖZEL MALZEME
*TROP AKSESURLAR
*ANTİBAKTERİYEL İÇ ASTAR
*ORTOPEDİK DESTEKLİ İÇ TABAN
*ESNEK ERGONOMİK TABAN
KARGO BİZDEN
Minipicco ; online alışverişte Minipicco müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefler. Bu bakımdan kargolarınız ücretsizdir.

Ücretsiz Kargo: Minipicco'dan vermiş olduğunuz siparişleriniz Ups Kargo ile ücretsiz olarak gönderilir.
 
 
TESLİMAT VE İADE
TESLİMAT

PİCCO AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ ’ya yurt içinden vermiş olduğunuz siparişler Kargo ile ücretsiz gönderilir.
 
PİCCO AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ’ ya yurt içinden vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
 
İADE ve DEĞİŞİM
 
İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.
 
Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade veya değişim talep edebilirsiniz.
 
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
 
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Yurt dışından gelen siparişleriniz için kargo ücretsiz değildir ve kargonun tarafınızca ödenmesi gereklidir. Yurt dışına gönderilen ürünler iade edilmek istendiği takdirde, kargo bedeli yine tarafınıza yansıtılacaktır.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
İade ve Değişim Adresi: EGEMENLİK MAH. 6086 SOK. NO:14 IŞIKKENT BORNOVA / İZMİR
BİZE SORUN