Çağrı Merkezi: 444 29 26

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer şifrenizi unuttuysanız “Üye Girişi” bölümünden e-posta adresinizi girerek “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayınız. Şifreniz otomatik olarak mail adresinize düşecektir.

Yurt içinden vermiş olduğunuz siparişleriz en geç 7 iş günü içerisinde elinize geçmiş olur. Fakat ürünlerinize genellikle bu süreden çok daha kısa bir sürede ulaşmış olursunuz.

Yurt içinden vermiş olduğunuz bütün siparişlerde kargo ücretsizdir. Yurt dışından vermiş olduğunuz siparişlerde ise kargo müşteriye aittir. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz kargo firmasıyla görüşüp anlaşabilirsiniz. Biz de siparişlerinizi sizin seçmiş olduğunuz kargo firmasıyla göndeririz.

Siparişlerinizi Ziraat, Garanti, QNB Finans veya Yapı Kredi kredi kartlarınızla ödeyebilirsiniz. Bunun dışında ödeme ekranında "Havale ile Ödeme" seçeneğini tıklayarak ödemenizi havale yaparak da gerçekleştirebilirsiniz.

 

Satın almış olduğunuz ürünü değiştirmek için sitenin alt kısmında “Müşteri Hizmetleri’nden  “İletişim” bölümünü seçerek “Mesajınız” kısmına değiştirmek istediğiniz ürünün kodunu ve sipariş numaranızı yazınız. Bu aşamadan sonra sizinle merkezden sizinle iletişime geçilerek işleminiz gerçekleştirilecektir.

 

Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Ürünün kusurlu olması durumunda ise Tüketici Kanunu gereği bu süre 30 güne çıkmaktadır.

 

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek için sitenin alt kısmında “Müşteri Hizmetleri’nden  “İletişim” bölümünü seçerek “Mesajınız” kısmına iade etmek istediğiniz ürünün kodunu ve sipariş numaranızı yazınız. Bu aşamadan sonra sizinle merkezden sizinle iletişime geçilerek işleminiz gerçekleştirilecektir. Ödemiş olduğunuz tutar bankanıza gün içinde iade edilecektir. Bundan sonraki sürecin hesabınıza yansıması tamamen bankanızla alakalıdır.